Tunniplaan

Kehtiv tunniplaan on bronn.ee lehel NõmmePilatese ikooni all või vajuta otse SIIA.

NB! Tundi tulekuks on vajalik eelregistreerimine. Juhul, kui broneeritud treeningus pole võimalik osaleda, palume broneering vabastada hiljemalt 3h enne treeningu algust. Broneeringu mittevabastamise korral loetakse treeningkord kasutatuks. Kui mõni huvipakkuv treening on juba täis, saate lisada end ootejärjekorda ning koha vabanedes saabub teile teavitav kiri e-mailile.

Personaaltreeningutesse registreerimine nommepilates@gmail.com või sms +372 523 1518.

NB! Stuudiosse pääseb sisse hiljemalt 10 min enne esimese treeningu algust! Kui jõuad varem, on võimalik oodata koridoris.
Head treenimist!

Hommikupilates – sobilik kõigile pilatesesõpradele, harjutused vastavalt rühmale. Sirutame hommikul lülisamba pikaks ning võimleme tuju rõõmsaks!

Pilates algajad – sobib alustajale treenijale.

Pilates kesktase – kui oled eelnevalt Pilatest harrastanud vähemalt pool aastat, siis see treening on just Sulle!

Pilates edasijõudnud – eeldab head füüsilist vormi ja vähemalt kesktaseme teadmisi sõnavarast ning Pilatese tehnika ühendustest kehas.

Pilates palliga – kasutame lisavahendina suurt võimlemispalli.

Personaaltreening – individuaaltund kokkulepitud ajal masinal ning matil spetsiaalse kliendi jaoks koostatud kavaga.

Duopersonaaltreening – kokkuleppel treeneriga kliendi eripärasid ja -soove arvestav spetsiaalselt kahele treenijale koostatud kavaga tund matil ja masinal. Triopersonaalis on osalejaid vastavalt kolm.

Masinatreening – Pilatese Reformer masinal läbiviidav tund kuni neljale osalejale.

Shindo – Shindo meetod on pärit iidsest Jaapani traditsioonist, mille Kazuko Kuratomi 1980-ndatel taaselustas. Shindo venitus-, lõdvestus- ja massaaži võtted virgutavad ja taastavad eluenergiat. Harjutustega mõjutatakse keha energiakanaleid nii, et pinged ja blokeeringud leevenevad. Tunni iseloom on meditatiivne. 6-s põhiasendis püsitakse 6 min. Sügavate väljahingamiste saatel viime tähelepanu enda keskmesse. Shindo mõjub lõõgastavalt ja rahustavalt. Peale tunde on keha maandatud ja kerge, energiaga laetud.

Postitants – korralik füüsiline väljakutse kogu kehale. Proovile pannakse ka koordinatsioon ja tahtejõud. Riietus peab olema võimalikult napp, et oleks rohkelt naha kokkupuudet postiga. Ära kreemita ega õlita ennast vähemalt 12h enne trenni!